lek. stom. Magdalena Mrzygłód Lekarz stomatolog, właściciel Centrum Dentica

lek. stom. Magdalena Mrzygłód

Lekarz stomatolog, właściciel Centrum Dentica


Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2001 r.) oraz studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Jednostkami Opieki Zdrowotnej.

Ukończyła renomowane cykle szkoleń podyplomowych z zakresu implantologii (Curriculum implantologiczne PSI), implantoprotetyki (Curriculum implantoprotetyczne odbywające się w Mediterranean Prosthodontic Institute w Castellon w Hiszpanii oraz na Uniwersytecie Północnej Karoliny w Chapel Hill w USA, Curriculum Akademii Dawsona z zakresu leczenia choroby okluzyjnej). W 2012 roku ukończyła z wyróżnieniem Curriculum Implantologii, uzyskując licencję na prowadzenie praktyki implantologicznej.

Członek licznych renomowanych międzynarodowych organizacji, takich jak: PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne), ICOI (International Congress of Oral Implantologists), DGOI (Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie), PASE (Polskia Akademia Stomatologii Estetycznej).

Perfekcjonistka w swoim zawodzie, pasjonatka stomatologii. Chętnie korzysta z nowoczesnych rozwiązań, które poznaje podczas szkoleń w Polsce i za granicą. Jej główny obszar zainteresowań zawodowych stanowią implantologia, protetyka, periodontologia. Największą satysfakcję przynosi jej radość na twarzy zadowolonych pacjentów, którzy niejednokrotnie po przebytej metamorfozie otrzymują drugie życie 🙂 

Prywatnie mama córki 😉 Uwielbia podróże, fotografię, architekturę wnętrz. Fanka aktywnego trybu życia pełnego przygód.

Certyfikaty

przeczytaj porady naszego eksperta